Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні мали б відновитися рятувальні роботи у Керченській протоці


Учора їх призупинили через нове штормове попередження. Внаслідок негоди у неділю в Чорному та Азовському морях зазнали аварій більше десяти суден. П’ять кораблів потонули. Учора прем’єри України й Росії Віктор Янукович та Віктор Зубков домовилися про координацію дій з ліквідації наслідків стихійного лиха. Єврокомісія уважно стежить за ситуацією в Керченській протоці і може надати допомогу для ліквідації наслідків витоку мазуту, якщо про це попросять потерпілі країни, заявила речниця Комісара ЄС із довкілля Барбара Гельфферіх.


Учора їх призупинили через нове штормове попередження.

Внаслідок негоди у неділю в Чорному та Азовському морях зазнали аварій більше десяти суден. П’ять кораблів потонули.

Зниклими безвісти вважають двадцятьох моряків.

Як повідомило російське МНС, у Керченській протоці знайшли тіла трьох моряків, ймовірно, з екіпажу російського суховантажу «Нахічевань», який затонув у неділю.

Пошуки ще п’ятьох членів команди корабля тривали до вечора понеділка, коли їх призупинили через несприятливі погодні умови.

Також у морі поблизу Севастополя рятувальники шукали п’ятнадцятьох членів екіпажу судна «Хадж-Ізмаїл», що йшло під грузинським прапором.

Рятувальники продовжать пошук на дні моря поблизу Криму контейнерів з сіркою із затонулих кораблів та відкачування мазуту із танкера «Нахічевань», що розколовся внаслідок аварії.

З нього до моря потрапило вже близько двох тисяч тонн мазуту.

11 листопада в Керченській протоці також затонули російські суховантажні судна «Вольногорськ» й «Ковель», які перевозили сірку.

У південній частини Керченської протоки стався розлом навпіл танкера «Волгонефть-139» (прапор Російської Федерації).

Учора прем’єри України й Росії Віктор Янукович та Віктор Зубков домовилися про координацію дій з ліквідації наслідків стихійного лиха.

Сьогодні має відбутися їхня зустріч у постраждалих районах.

Єврокомісія уважно стежить за ситуацією в Керченській протоці і може надати допомогу для ліквідації наслідків витоку мазуту, якщо про це попросять потерпілі країни, заявила речниця Комісара ЄС із довкілля Барбара Гельфферіх.

Водночас вона додала: «Ми не можемо запропонувати допомогу до того часу, допоки потерпілі країни не попросять про підтримку і допомогу».

Матеріали до теми:

• Севастопольська транспортна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом аварії судна «Хаш-Ізмаїл», яке йшло під грузинським прапором

• У Криму триває негода
XS
SM
MD
LG