Доступність посилання

ТОП новини

Компанія «Газекс» стурбована заявами Держгірпромнагляду щодо причин вибуху газу в Дніпропетровську


Керівництво компанії вважає, що «однозначні оцінки до завершення експертиз та інших слідчих дій можуть вплинути на хід цього процесу в цілому». Раніше сьогодні Держгірпромнагляд повідомив, що, за висновками урядової комісії, основною причиною вибуху газу в Дніпропетровську стали недоліки в обслуговуванні газових мереж і застаріле обладнання.

Керівництво компанії вважає, що «однозначні оцінки до завершення експертиз та інших слідчих дій можуть вплинути на хід цього процесу в цілому».

А нинішні претензії Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (Держгірпромнагляду) щодо застарілого устаткування «Дніпрогазу» не відображені в актах перевірки стану безпеки газорозподільчих пунктів, які проводив Комітет цього і минулого року, стверджують у «Газексі».

Раніше сьогодні голова Держгірпромнагляду Сергій Сторчак повідомив, що, за висновками урядової комісії, основною причиною вибуху газу в Дніпропетровську стали недоліки в обслуговуванні газових мереж і застаріле обладнання.

Раніше компанія «Дніпрогаз», яка належить «Газексові», заявляла, що за результатом її власного розслідування аварія сталася «через втручання у роботу газових систем сторонніх осіб».

Минулого місяця від вибуху в житловому будинку в Дніпропетровську загинули 23 людини, майже півтисячі визнали потерпілими.
XS
SM
MD
LG