Доступність посилання

ТОП новини

Партія Регіонів може підтримати кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду спікера парламенту


Проте, як заявив в інтерв’ю Радіо Свобода «регіонал» Володимир Зубанов, рішення щодо цього буде прийматися безпосередньо перед голосуванням.


Проте, як заявив в інтерв’ю Радіо Свобода «регіонал» Володимир Зубанов, рішення щодо цього буде прийматися безпосередньо перед голосуванням.

«Якщо ми будемо приймати рішення, то тільки в останні години. Ми бачимо, що зараз є неспокій в БЮТ, вони пропонують відкрите голосування, є різні рішення всередині «Нашої України». І якщо це буде загрожувати стабільній роботі Верховної Ради, в останню годину Партія регіонів може прийняти відповідне рішення. Оскільки ситуація міняється і у нас немає відповідної оперативної інформації кожної хвилини, а є у керівництва фракції, ми довіряємо своєму керівництву, як воно скаже, під час взяття бюлетенів, так ми і будемо робити» – заявив в інтерв’ю Радіо Свобода Володимир Зубанов.

Питання про обрання голови Верховної ради розглядатимуть завтра.

«Наша Україна-Народна Самооборона» може висунути на цю посаду керівника МЗС Арсенія Яценюка, але офіційного рішення з цього приводу блок ще не ухвалив.

Раніше кандидатом на посаду спікера від НУНС був В’ячеслав Кириленко, згодом він узяв самовідвід.

Минулого тижня БЮТ та «Наша Україна-Народна Самооборона» створили у Верховній Раді коаліцію демократичних сил у складі 227 депутатів.

Відмовився входити до коаліції «нунсівець» Іван Плющ.

Матеріали до теми:

•&nbsp День до спікера

•&nbsp Арсеній Яценюк має намір провести консультації з усіма фракціями парламенту перед можливим обранням на посаду спікера
XS
SM
MD
LG