Доступність посилання

ТОП новини

Фракція НУНС висунула кандидатуру Яценюка на посаду спікера, а БЮТ закликає до поіменного голосування


Рішення про кандидатуру Арсенія Яценюка було ухвалене на засіданні фракції «Нашої України – Народної самооборони» у понеділок. За словами народного депутата Юрія Костенка, під час голосування 4 депутатів утрималися. Однак, В''ячеслав Кириленко заявив журналістам, що фракцiя «НУНС» зобов''язала всiх своїх депутатiв проголосувати за кандидатуру Яценюка на посаду голови парламенту 6-го скликання. Тим часом Юлiя Тимошенко заявила, що БЮТ наполягатиме на поiменному голосуваннi за кандидатуру голови Верховної Ради на засiданнi у вiвторок, 4 грудня. Тимошенко зазначила, що БЮТ зацiкавлений у тому, щоб спiкером стала людина, запропонована Президентом i пiдтримана фракцiєю НУНС, незалежно вiд того, хто нею буде.


Рішення про кандидатуру Арсенія Яценюка було ухвалене на засіданні фракції «Нашої України – Народної самооборони» у понеділок. За словами народного депутата від НУНСу Юрія Костенка, під час голосування 4 депутатів утрималися.

Однак, В''ячеслав Кириленко заявив журналістам, що фракцiя «Наша Україна – Народна самооборона» зобов''язала всiх своїх депутатiв проголосувати за кандидатуру Арсенiя Яценюка на посаду голови парламенту шостого скликання.

Тим часом Юлiя Тимошенко заявила, що БЮТ наполягатиме на поiменному голосуваннi за кандидатуру голови Верховної Ради на засiданнi у вiвторок, 4 грудня.

Тимошенко зазначила, що БЮТ зацiкавлений у тому, щоб спiкером стала людина, запропонована Президентом i пiдтримана фракцiєю НУНС, незалежно вiд того, хто нею буде.

А представники фракції Партії регіонів кажуть, що готові зустрітися з кандидатом у спікери Арсенієм Яценюком.

Лідерка цієї політичної сили Раїса Богатирьова заявила: «Якщо пропозиції до нас надійдуть, ми без сумніву зустрінемося з Арсенієм Яценюком. Ми зустрічатимемося з тими кандидатами, які будуть висунуті, які будуть мати бажання попередньо обговорити це питання з фракцією Партії регіонів. А далі будемо визначатися. Головним пріоритетом є, щоб ця людина була професійно підготовлена, яка б змогла організувати роботу як парламентської більшості, так і опозиції».

Матеріали до теми:

• Бути чи не бути Арсенію Яценюку новим спікером?
XS
SM
MD
LG