Доступність посилання

ТОП новини

За кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем''єр-міністра сьогодні голосуватимуть бюлетенями


Як повідомив депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона» Давид Жванія, коаліція зібрала необхідні 150 підписів для зміни регламенту. Жванія також відзначив, що Президент погодився зробити повторне подання до парламенту щодо призначення Тимошенко главою уряду. У вівторок «за» проголосували 225 депутатів. При цьому під час голосування за Тимошенко, за твердженням депутатів від БЮТУ і НУНСу, не спрацювали дві картки для голосування. Прес-служба СБУ повідомила, що для розслідування інциденту створили слідчу групу.


Як повідомив депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона» Давид Жванія, коаліція зібрала необхідні 150 підписів для зміни регламенту.

«Є повна недовіра до системи «Рада». Можна таким самим чином повторно вносити зміни в результати голосування, щоб не набиралося необхідна кількість голосів. 150 депутатів поставили підписи під пропозицією щодо голосування поіменними бюлетенями. Така ініціатива вжє є», – заявив депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона».

Жванія також відзначив, що Президент погодився зробити повторне подання до парламенту щодо призначення Тимошенко главою уряду.

У вівторок «за» проголосували 225 депутатів. При цьому під час голосування за Тимошенко, за твердженням депутатів від БЮТУ і НУНСу, не спрацювали дві картки для голосування. А під час переголосування – не спрацювала картка одного з депутатів, а спікеру Арсенію Яценюку технічно перешкодив проголосувати депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов.

Прес-служба СБУ повідомила, що для розслідування інциденту створили слідчу групу.

Результати перевірки планують передати до Генпрокуратури.

Не брали участі у голосуванні три фракції – Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина.

Вже у другій половині дня спікер Арсеній Яценюк оголосив, що засідання Верховної Ради буде продовжено у середу зранку.

Кандидат на посаду Прем’єр-міністра Юлія Тимошенко висловила свою впевненість у формуванні уряду найближчим часом.

Юлія Тимошенко заявила про фальсифікацію голосування за її кандидатуру.

А представник Партії регіонів Владислав Лук’янов, який під час голосування вихопив картку в спікера Яценюка, сказав, що в такий спосіб захищав закон: «Я стояв на виконанні закону. Якщо я порушив закон, то, отже потрібно розглянути в якій мірі я це зробив».

******** Президент України у вівторок в першій половині дня особисто представив у Верховній Раді кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єра. Віктор Ющенко також вніс кандидатури на посаду міністра оборони Юрія Єханурова та на посаду міністра закордонних справ Володимира Огризка. Юрій Єхануров був прем''єр-міністром з вересня 2005 по серпень 2006 року. Володимир Огризко виконував обов''язки першого заступника міністра закордонних справ.

Матеріали до теми:

• Сьогодні коаліція знову планує голосувати за Тимошенко-Прем’єра • Одного голосу наразі не вистачило Юлії Тимошенко, щоб стати Прем’єр-міністром • СБУ створила слідчу групу для з’ясування обставин збою системи «Рада» • Чому ВР не проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єра і як розвиватимуться події далі? • Прем’єр не прем’єр? У вівторок Юлія Тимошенко так і не стала головою українського уряду • Тимошенко не балотуватиметься у Президенти за умови, якщо вона стане Прем’єром
XS
SM
MD
LG