Доступність посилання

ТОП новини

У ЄС сподіваються, що політична криза в Україні завершилася


Комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер висловила задоволення тим, що Україна має нині уряд. Таким чином, наголосила вона, відповідаючи на запитання Радіо Свобода, Єврокомісія знову може розпочати роботу з Україною.

Комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер висловила задоволення тим, що Україна має нині уряд. Таким чином, наголосила вона, Єврокомісія знову може розпочати роботу з Україною.

«Я сподіваюся також, що з урядом буде нині працювати парламент, відбудуться конституційні зміни, на необхідність яких у майбутньому вказувала Україна. Тож будемо сподіватися, що буде консенсус», – зазначила Комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства, відповідаючи на запитання Радіо Свобода.

Вона наголосила, що Єврокомісія не втручається у внутрішню українську політику. Комісар зазначила, що Україна провела чесні і вільні вибори, а тепер має створити уряд, який може працювати.

За словами Беніти Ферреро-Вальднер, Україна є важливою країною-партнером, яка має використати всі можливості і пропозиції у роботі з Євросоюзом.
XS
SM
MD
LG