Доступність посилання

ТОП новини

Уряд проведе антикорупційну експертизу діяльності своїх попередників


«Я гарантую, що ми перевіримо кожну копійку, кожен тендер, кожну ліцензію і кожен незаконний акт. Нехай ніхто не сумнівається – за всі темні незаконні справи доведеться відповідати», – заявила Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко в учорашньому телезверненні. Водночас вона додала: «Всі міністри та чиновники, які прийшли до влади разом з нами, теж мусять знати, що кожне їхнє рішення також буде проходити антикорупційну експертизу». Тимошенко, крім того, наголосила, що має намір виконати свою обіцянку повернути втрачені вклади колишнього Ощадбанку СРСР упродовж 2 років.


«Я гарантую, що ми перевіримо кожну копійку, кожен тендер, кожну ліцензію і кожен незаконний акт. Нехай ніхто не сумнівається – за всі темні незаконні справи доведеться відповідати», – заявила Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко в учорашньому телезверненні.

Водночас вона додала: «Всі міністри та чиновники, які прийшли до влади разом з нами, теж мусять знати, що кожне їхнє рішення також буде проходити антикорупційну експертизу».

Тимошенко, крім того, наголосила, що має намір виконати свою обіцянку повернути втрачені вклади колишнього Ощадбанку СРСР упродовж 2 років.

Сьогодні Міністерство фінансів та керівництво Ощадбанку мають подати прем’єрові пропозиції щодо механізму повернення заощаджень.

Юлію Тимошенко призначили Прем’єр-міністром у вівторок. Тоді ж Верховна Рада затвердила склад її уряду.

Тимошенко вже очолювала уряд України в лютому – вересня 2005 року.
XS
SM
MD
LG