Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні урядовці представлять у парламенті Державний бюджет на наступний рік


Напередодні Кабмін схвалив проект основного фінансового документу країни. Президент Віктор Ющенко наполягає на ухваленні державного кошторису до кінця цього року.

Як заявила в інтерв’ю Радіо Свобода депутат від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ксенія Ляпіна, серед переваг проекту бюджету – те, що в ньому закладені соціальні параметри, які є в передвиборчих програмах політичних сил коаліції, і зроблено крок на реальний перегляд пільг.

Серед вад бюджету, за її словами, те, що він вносить зміни в інші закони, в тому числі податкові.

При цьому вона нагадала, що минулого року тодішня опозиція домоглася від тодішньої влади, щоб вони винесли податкові норми в окремий законопроект. «Думаю, що ми зобов’язані в даному разі піти таким самим шляхом і не застосовувати подвійні стандарти», – сказала Ксенія Ляпіна.

Вона додала, що в бюджеті закладено приблизно 17 відсотків зростання доходів населення і приблизно 9 відсотків інфляції.

Напередодні Кабмін схвалив проект основного фінансового документу країни.

У ньому, зокрема, передбачені соціальні виплати, які закладалися урядом Віктора Януковича, а також кошти на виплату частини боргів по вкладах Ощадбанку колишнього СРСР у розмірі 20 мільярдів гривень.

Партія регіонів уже заявила, що це може призвести до гіперінфляції і що вона не голосуватиме за проект Держбюджету уряду Юлії Тимошенко.

У свою чергу Прем’єр-міністр зазначила, що коаліція знову може вдатися до голосування в Верховній Раді руками.

Президент Віктор Ющенко наполягає на ухваленні державного кошторису до кінця цього року.

Матеріали до теми:

• Сьогодні у парламенті представлятимуть бюджет • Президент наполягає на ухваленні держбюджету-2008 у цьому році • Фракція Партії регіонів не має наміру голосувати за державний бюджет на наступний рік
XS
SM
MD
LG