Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні в Пакистані поховають убиту вчора опозиційну лідерку Беназір Бгутто


У Пакистані оголошена триденна жалоба. Світова спільнота різко засудила вбивство Бгутто. Беназір Бгутто вбили вчора під час передвиборчого мітингу її партії в місті Равалпінді.


Тіло колишнього Прем’єр-міністра доставили до її рідної провінції Сіндг.

У Пакистані оголошена триденна жалоба. Президент країни Первез Мушарраф закликав громадян до спокою і пообіцяв, що вбивці Бгутто не уникнуть покарання.

Інший опозиційний лідер, теж колишній прем’єр Наваз Шаріф оголосив про бойкот його партією парламентських виборів 8 січня і закликав до відставки Президента Мушаррафа.

Світова спільнота різко засудила вбивство Бгутто. Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун назвав цей злочин «огидним актом тероризму» й закликав народ Пакистану до спокою. Із різкими заявами виступили Європейський Союз, США, лідери багатьох держав світу.

Беназір Бгутто вбили вчора під час передвиборчого мітингу її партії в місті Равалпінді. Нападник смертельно поранив її з вогнепальної зброї, а потім підірвав бомбу поруч із її автомобілем, коли вона від’їжджала після свого виступу. Загинули близько 20 осіб, десятки поранені.

Після цього в багатьох містах країни почалися заворушення. Найсерйозніші сутички відбулися в Карачі, провінції Сіндг та в Лахорі. Загинули щонайменше 10 осіб та кілька десятків поранені.

Матеріали до теми:

• Беназір Бгутто: жінка, яка заважала ісламському світові, але не залишила політику • У Пакистані вбили одну з лідерів опозиції Беназір Бгутто • У Пакистані оголосили триденну жалобу за лідером опозиції Беназір Бгутто • Президент Пакистану звернувся із телезверненням до нації у зв’язку із вбивством опозиціонерки Беназір Бгутто • Верховна Рада України вшанувала пам’ять Беназір Бгутто хвилиною мовчання, світ засуджує вбивство пакистанської опозиціонерки • У Пакистані вбили одну з лідерів опозиції Беназір Бгутто • Щонайменше 4 людини загинули внаслідок стрілянини на опозиційному мітингу в Пакистані
XS
SM
MD
LG