Доступність посилання

ТОП новини

Парламентські вибори у Пакистані, скоріш за все, перенесуть


Представник виборчої комісії країни Канвар Дільшад заявив у вівторок, що за нинішніх обставин проведення виборів 8 січня «не видається можливим». За його словами, у середу, після консультацій з політичними партіями комісія має намір оголосити нову дату виборів.


Представник виборчої комісії країни Канвар Дільшад заявив у вівторок, що за нинішніх обставин проведення виборів 8 січня «не видається можливим».

За його словами, у середу, після консультацій з політичними партіями комісія має намір оголосити нову дату виборів. Ймовірно, вони відбудуться у лютому.

У середу ж президент країни Первез Мушарраф має намір звернутися до народу.

За останні дні у Пакистані загинули понад 40 осіб.

Зіткнення розпочалися після вбивства лідера опозиції Беназір Бхутто.

Партія Бхутто, яку очолили її 19-річний син та чоловік, закликає провести вибори у раніше визначений термін – 8 січня.

За це виступила й інша опозиційна сила на чолі з екс-прем''єром Навазом Шаріфом.

Матеріали до теми:

• У Пакистані опозиція готова йти на вибори після вбивства Беназір Бгутто. Чи готова влада? • Беназір Бгутто: жінка, яка заважала ісламському світові, але не залишила політику • «Аль-Каїда» взяла на себе відповідальність за вбивство Беназір Бхутто. Пакистанську опозиціонерку поховали в п’ятницю у провінції Сіндх • Відповідальність за вбивство Беназір Бгутто взяла на себе «Аль-Каїда», парламентські вибори в Пакистані не переноситимуть • У Пакистані оголосили триденну жалобу за лідером опозиції Беназір Бгутто • Президент Пакистану звернувся із телезверненням до нації у зв’язку із вбивством опозиціонерки Беназір Бгутто • Верховна Рада України вшанувала пам’ять Беназір Бгутто хвилиною мовчання, світ засуджує вбивство пакистанської опозиціонерки
XS
SM
MD
LG