Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 04:14

Ощадбанк України очікує зниження ажіотажу навколо повернення знецінених вкладів до 20 січня


Виплата компенсацій за знецінені вклади до колишнього Ощадбанку СРСР розпочалася 11 січня. Банк допускає продовження робочого дня у відділеннях, де наплив вкладників особливо великий. Кабінет Міністрів виділив Ощадбанку перший у нинішньому році транш –198,2 мільйонів американських доларів для компенсації вкладів в Ощадбанку колишнього СРСР. Постанова Кабміну передбачає виплату в 2008 компенсацій за знецінені вклади на загальну суму 6 мільярдів гривень.


Виплата компенсацій за знецінені вклади до колишнього Ощадбанку СРСР розпочалася 11 січня.

«Спад (ажіотажу) ми очікуємо на наступному тижні», – сказано у повідомленні прес-служби Ощадбанку.

Банк також допускає продовження робочого дня у відділеннях, де наплив вкладників особливо великий.

11 січня Ощадбанк продовжував роботу своїх відділень до 21:00.

10 січня Кабінет Міністрів виділив Ощадбанку перший у нинішньому році транш –198,2 мільйонів американських доларів для компенсації вкладів в Ощадбанку колишнього СРСР.

Постанова Кабміну № 1 від 9 січня 2008 року передбачає виплату в 2008 компенсацій за знецінені вклади на загальну суму 6 мільярдів гривень, у тому числі безпосередньо самим вкладникам – 5,76 мільярдів гривень, а також спадкоємцям померлих вкладників – на суму 240 мільйонів гривень.

Уряд закликав вкладників колишнього Ощадбанку СРСР не створювати ажіотаж навколо повернення вкладів.

Матеріали до теми:

• Юлія Тимошенко вимагає організувати виплату компенсацій внесків у колишньому Ощадбанку СРСР так, щоб вона не викликала нарікань із боку громадян • На Дніпропетровщині, аби навести лад у чергах вкладників «Ощадбанку», залучили громадські організації • У відділеннях Ощадбанку в Харкові знецінені радянські внески видають по талонах

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG