Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко: Усіх посередників у газових відносинах між Україною та Росією усунуть


Про це Прем’єр-міністр України заявила в понеділок під час візиту до Брюсселя, де вона зустрілась із президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Про це Прем’єр-міністр України заявила в понеділок під час візиту до Брюсселя, де вона зустрілась із президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Коментуючи арешт у Москві бізнесмена Семена Могилевича, підозрюваного у зв’язках із «РосУкрЕнерго» і ухилянні від податків, Юлія Тимошенко заявила: «Україна не потребує для контрактів із постачання газу Туркменистаном, Узбекистаном, Казахстаном ніяких додаткових тіньових посередників. Наявність таких посередників є ознакою певних корупційних дій. І те, що відбулися певні арешти, є свідченням того, що світова спільнота також спостерігає за цими процесами і не допускає розвитку будь-яких тіньових моделей, в тому числі і в країнах-сусідах із Європейським Союзом».

Юлія Тимошенко також порушила питання енергетичної безпеки і енергетичної диверсифікації незалежності країн регіону.

На її думку, необхідно розбудовувати нові транскаспійські, трансчорноморські енергетичні шляхи, які дадуть і Україні, й країнам ЄC надію на енергетичну безпеку.

Матеріали до теми:

• Юлія Тимошенко запевняє, що уряд не застосовуватиме членство України в СОТ для впливу на Росію в газових питаннях • Юлія Тимошенко вважає, що настав час перейти на наступний щабель стосунків між Україною та Євросоюзом • ЄС розпочне переговори з Україною про створення зони вільної торгівлі у наступні тижні, а про безвізовий режим тим часом не збирається • Голова Єврокомісії: ЄС сподівається на політичну стабільність в Україні та на проведення реформ • Юлія Тимошенко здійснює візит до Брюсселя
XS
SM
MD
LG