Доступність посилання

ТОП новини

Богдан заявляє, що після інтерв’ю про роботу у Зеленського «виїхав з України»


Андрій Богдан у серпні 2019 року – в статусі голови Офісу президента України
Андрій Богдан у серпні 2019 року – в статусі голови Офісу президента України

Колишній голова Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що був «змушений» залишити територію України після інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, в якому йшлося про роботу на Володимира Зеленського.

«Через фізичну загрозу після першого інтерв’ю Гордону змушений перейти українсько-румунський кордон», – написав Богдан у фейсбуці.

Після публікації цього допису низка користувачів припустили, що такий допис Богдана – лише жарт.

Перевірити його заяву через прикордонну службу не є можливим, бо там не розголошують дані осіб, які перетинають кордон. Радіо Свобода звернулося до колишнього голови Офісу президента за коментарем.

Румунія наразі не входить до країн, які дозволяють безперешкодний в'їзд українців через пандемію COVID-19.

Представники влади висловлювання про «фізичну загрозу» не коментували.

В Офісі президента пояснювали звільнення Богдана тим, що він сам подав у відставку. Сам президент Володимир Зеленський пояснював, що Андрій Богдан позбувся посади, бо не впорався з поставленими завданнями.

Колишній голова Офісу президента України Андрій Богдан дав Гордону інтерв’ю, яке вийшло в ефір 9 вересня. Богдан розповів, зокрема, про невиконані обіцянки України, дані Путіну, про те, хто має найбільший вплив на Володимира Зеленського, та про те, як можна виправити частину зроблених за понад рік президентства Зеленського помилок.

XS
SM
MD
LG