Доступність посилання

ТОП новини

У «Борисполі» виявили COVID-19 у ще одного пасажира – ДПСУ


Прикордонники провели температурний скринінг та опитування щодо стану здоров’я близько 13 тисяч осіб
Прикордонники провели температурний скринінг та опитування щодо стану здоров’я близько 13 тисяч осіб

24 березня у «Борисполі» у пасажира був взятий позитивний експрес тест на наявність коронавірусу. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

Зазначається, що пасажир прибув з країни Середнього Сходу.

«Варто зазначити, що цей чоловік повівся розважливо та самостійно зголосився пройти відповідну перевірку. Його направили в одну з лікарень столиці», – мовиться у повідомленні.

У ДПСУ зауважили, що деякі громадяни висловлюють незадоволення більш тривалою процедурою контролю та додатковими заходами.

Загалом за минулу добу український кордон перетнули майже 19 тисяч осіб, з яких понад 11 тисяч осіб – це українці, які повернулися із-за кордону. Прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування щодо стану здоров’я близько 13 тисяч осіб.

23 березня у ДПСУ повідомили, що в одного з громадян України, які поверталися авіарейсами, експрес-тест підтвердив наявність коронавірусного захворювання COVID-19.

Як повідомили у Центрі громадського здоров’я 25 березня, в Україні зафіксовано 113 випадків захворювання, чотири людини померли.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG