Доступність посилання

ТОП новини

В Чехії помер перший пацієнт з COVID-19


Станом на кінець дня 22 березня в Чехії було зареєстровано 1120 осіб інфікованих коронавірусом
Станом на кінець дня 22 березня в Чехії було зареєстровано 1120 осіб інфікованих коронавірусом

У неділю, 22 березня, у празькому шпиталі помер 95-літний чоловік. Цю інформацію підтвердив заступник міністра охорони здоров’я Роман Примула.

За його словами, з огляду на вік пацієнт мав низку інших проблем включно з хворобами серця, кардіостимулятором, які ускладнювали загальний стан здоров’я.

Пацієнт жив у Будинку для пенсіонерів, 18 березня в нього була підтверджена інфікованість коронавірусом. Зараз перевіряється місце його проживання й можливі джерела зараження вірусом. Також з метою боротьби з поширенням інфекції вже прийняті особливі заходи щодо інших клієнтів Будинку для пенсіонерів.

Як повідомляє міністерство охорони здоров’я станом на кінець дня 22 березня в Чехії зареєстровано 1120 осіб інфікованих коронавірусом, проведено всього 15 584 тести, вилікувано шість людей. Нинішній 95-літний пацієнт буде внесений до статистики як перша в Чехії жертва COVID-19.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш 22 березня в ефірі головного інформаційного каналу суспільного телебачення ČT24 висловив припущення, що ймовірно до 1 квітня будуть продовжені обмеження вільного пересування громадян.

Раніше, 15 березня уряд Чехії ухвалив рішення про обмеження вільного пересування громадян від 16 березня до 6:00 24 березня.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG