Доступність посилання

ТОП новини

Деркач вважає «помстою» з боку американських політиків запровадження санкцій проти себе


Андрій Деркач, Андрей Деркач, Верховна Рада, депутат
Андрій Деркач, Андрей Деркач, Верховна Рада, депутат

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач зреагував на новину про санкції Міністерства фінансів Сполучених Штатів проти себе.

У дописі на фейсбуці Деркач назвав санкції «превентивним реагуванням» на його прийдешню пресконференцію.

«Це помства і щодо мене, як представника команди розслідувачів. І неважливо, як ця помства проявляється: чи це скасування американської візи на прохання представників «демокорапшн» в посольстві США чи моєї депортації з Російської Федерації, як це було в 2017 році», – заявив Деркач.

Він додав, що ця інформація від Міністерства фінансів США дає йому можливість захищати свої інтереси «в суді», але не уточнив, у якому саме.

Читайте також: «Плівки Деркача»: Чи зможе Зеленський зупинити «втручання у вибори у США»?

10 вересня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти позафракційного народного депутата України Андрія Деркача. Цей крок відомство пояснило причетністю Деркача до втручання у виборчий процес 2020 року в Сполучених Штатах Америки.

У серпні з’явилась заява голови контррозвідки США про втручання Росії в американські вибори через дії українського парламентаря Андрія Деркача, який оприлюдненням плівок, на думку американських контррозвідників, намагається дискредитувати головного конкурента Дональда Трампа на американських виборах – демократа Джо Байдена.

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив заяву, в якій запевнив, що Україна не дозволить втручання у виборчий процес в інших країнах, зокрема у США.

XS
SM
MD
LG