Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі лікарня, де рятують поранених бійців, закрита на карантин


Дніпропетровська обласна лікарня імені Мечникова, де, зокрема, рятують поранених на Донбасі військових, оголосила про запровадження карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу. Керівництво лікарні повідомило, що в зв’язку з урядовим рішенням про карантин, заклад запроваджує низку обмежень. Як повідомили в лікарні, щодня в стаціонарах і поліклініці закладу перебуває понад 2 тисячі людей і треба мінімізувати ризики зараження.

Відсьогодні в лікарні тимчасово припинили планову шпиталізацію та планові операції. А з наступного понеділка, 23 березня, тимчасово скоротять або закриють частину стаціонарних відділень, які надають планову допомогу. Водночас планують, що надання екстреної та невідкладної допомоги заклад здійснюватиме цілодобово.

У консультативній поліклініці лікарні у середу припинили планові консультації пацієнтів. Лікарі тепер працюватимуть в режимі телефонних консультацій.

Як поінформував головний лікар закладу Сергій Риженко, лікарня запускає канал дистанційної екстреної допомоги Stop Covid-19. З 23 березня канал буде доступний зі смартфонів жителям області, сказав він.

В лікарні імені Мечникова з початку бойових дій на Донбасі лікують поранених бійців. Ситуацію з карантином вважають новим викликом.

«Навіть в 2014 році, коли щодня надходило понад 30- 50 поранених, лікарня Мечникова не припиняла своєї роботи з надання медичної допомоги мешканцям Дніпропетровської області. Це новий виклик, який ми маємо подолати разом», – повідомили в лікарні.

Наразі на Дніпропетровщині офіційно не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусом. З підозрою на коронавірус – вісім людей.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG