Доступність посилання

ТОП новини

Соцопитування: 74% не підтримують протести через розміщення евакуйованих з Китаю українців


Сутички в Нових Санжарах через евакуацію громадян з Китаю, 20 лютого 2020 року
Сутички в Нових Санжарах через евакуацію громадян з Китаю, 20 лютого 2020 року

74% не підтримують протести через розміщення евакуйованих з Китаю українців, йдеться в соціологічному опитуванні групи «Рейтинг».

Протести підтримали 15%, ще 11% вагалися з оцінкою ситуації.

За даними «Рейтингу», чим вищий рівень освіти та доходів, тим вищий рівень несприйняття протестів. Найбільше не підтримали протести на півдні України (80%), найменше – на заході (71%).

Опитування проводили 22-23 лютого. У ньому взяли участь 1 200 респондентів, помилка репрезентативності не перевищує 2,8%.

20 лютого до України прибув літак з евакуйованими громадянами, які перебували в китайському Ухані, де зафіксований спалах коронавірусу. На борту перебували 45 громадян України та 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі. За даними української влади, усі – здорові. Втім, впродовж 14 днів вони перебуватимуть на обсервації в закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

У селищі спалахнули протести й сутички з правоохоронцями. За даними поліції, дев’ять правоохоронців зазнали травм. Також до медиків звернулася одна цивільна особа. Упродовж дня поліцейські затримали 24 людини.

Попри заворушення, автобуси з евакуйованими з Китаю громадянами змогли заїхати на територію селища.

XS
SM
MD
LG