Доступність посилання

ТОП новини

Терміни досудового слідства у справі Гандзюк продовжено до 29 липня – адвокат


Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року, це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні
Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року, це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні

Шевченківський районний суд Києва продовжив до 29 липня терміни досудового слідства у справі щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк, повідомила у фейсбуці адвокат Євгенія Закревська.

«Клопотання прокуратури задовольнили. Строк слідства у справі Каті за підозрою Мангера та Левіна продовжили до 29.07.2020», – повідомила Закревська.

Судове засідання розпочалося 24 березня. Як передає агенція УНІАН, адвокати підозрюваних намагалися заявити відвід судді і прокурора, однак їм це не вдалося. Напередодні суд пішов до нарадчої кімнати, а сьогодні оголосив рішення за клопотанням прокуратури.

17 березня Печерський районний суд заарештував підозрюваного у замовленні та організації нападу на активістку і чиновницю Катерину Гандзюк до 2 квітня 2020 року. Йдеться про Олексія Левіна, якого 16 березня екстрадували до України з Болгарії.

22 лютого у Болгарії суд ухвалив рішення про екстрадицію в Україну Олексія Москаленка (Левіна), підозрюваного у причетності до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Чиновниця Херсонської міської ради, активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року. Це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні.

У справі про замах на Гандзюк були затримані підозрювані у виконанні і організації нападу, але замовників офіційно не встановили.

5 серпня набрав чинності вирок п’ятьом особам, засудженим до позбавлення волі за вчинення нападу на херсонську активістку.

XS
SM
MD
LG