Доступність посилання

ТОП новини

Ляшко розповів, чи можна дезінфікувати автомобілі «холодним туманом»


У санітарного лікаря запитали, чи можна вбити коронавірус за допомогою «холодного туману», яким таксисти дезінфікують машини
У санітарного лікаря запитали, чи можна вбити коронавірус за допомогою «холодного туману», яким таксисти дезінфікують машини

Автомобілі можна дезінфікувати за допомогою генератора «холодного туману», якщо в нього вливають зареєстровані в Україні дезінфектанти, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

У нього запитали, чи можна вбити коронавірус за допомогою «холодного туману», яким таксисти дезінфікують машини.

«Ми рекомендуємо використовувати тільки ті засоби і методи дезінфекції – як поточної, так і заключної, – які зареєстровані в Україні. У разі, якщо в «холодному тумані» використовуються засоби для дезінфекції, які внесені до реєстру дезінфікуючих засобів, їх можна використовувати для дезінфекції автомобілів, приміщень, поверхонь й інших матеріалів, щоб знешкодити вірус, який може бути на поверхні», – зазначив Ляшко.

Він нагадав, що коронавірус передається в тому числі і контактним шляхом, коли руками торкаються поверхні зі збудником, а потім, не помивши руки, підносять їх до слизових оболонок.

До державного реєстру дезінфекційних засобів за 2019 рік внесли 222 засоби.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG