Доступність посилання

ТОП новини

Влада Києва розглядає варіанти, як «зменшити навантаження» через сплату ЖКГ – Кличко


«І я хочу звернутися до всіх. Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги, якщо ви їх хочете отримувати», – додав Віталій Кличко

Влада Києва розглядає варіанти, як полегшити сплату комунальних послуг для людей на період карантину через епідемію коронавірусу, зовсім скасувати її неможливо, сказав міський голова Віталій Кличко в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Ми зараз розглядаємо різні алгоритми, як зменшити навантаження на сплату комунальних послуг. Але скасувати оплату комунальних послуг ми не можемо, тому що це призведе взагалі до того, що послуги не будуть надаватись. Для кожного з нас вкрай важливо мати вдома воду, опалення, електрику. Сфера житлово-комунальних послуг також залежить від фінансування», – сказав Кличко.

«І я хочу звернутися до всіх. Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги, якщо ви їх хочете отримувати. Це перше. По-друге, ми однозначно зараз будемо знаходити механізм, щоб це відбувалося справедливо для того, щоб люди могли це робити», – додав він.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 5 квітня в Україні підтвердили 1251 випадок захворювання на COVID-19, померли 32 людини, 25 – одужали.

У Києві зафіксували 225 випадків, із них – три летальні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG