Доступність посилання

ТОП новини

Комітет Ради надіслав Зеленському листа про проблеми у співпраці з міністром оборони, про недовіру не йдеться – Забродський


Ніяких слів на кшталт «недовіра» міністрові оборони Андрієві Тарану (на фото) там не згадується, сказав Михайло Забродський
Ніяких слів на кшталт «недовіра» міністрові оборони Андрієві Тарану (на фото) там не згадується, сказав Михайло Забродський

Комітет з питань національної безпеки, оборони й розвідки надіслав на ім’я президента Володимира Зеленського листа, підписаного головою комітету, де вказані проблемні моменти у співпраці парламентарів із міністром оборони Андрієм Тараном. Про це в коментарі Радіо Свобода розповів перший заступник голови комітету Михайло Забродський.

«На засіданні комітету таке звернення не розглядалось. Голосування точно не було ніякого. Але в той же час лист є, він від комітету, підписаний головою. Проте ніяких слів на кшталт «недовіра» там навіть не згадується», – сказав Забродський.

Перший заступник голови комітету підкреслив, що співпраця з Мінстерством оборони продовжується в робочому режимі.

Інший член комітету, представник «Голосу» Сергій Рахманін заявляв у середу в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна», що комітет направив президенту листа саме з висловленням недовіри міністрові оборони Андрію Тарану.

Тим часом, Міністерство оборони на своїй сторінці у фейсбуці 23 грудня повідомило, що під час розширеного засідання колегії оборонного відомства, яке відбулося напередодні, наголошувалося на взаємній «конструктивній налаштованості у форматі співпраці профільний комітет парламенту – Міноборони».

Генерал-лейтенант Андрій Таран призначений на посаду міністра оборони 4 березня 2020 року. 13 березня він став також членом РНБО.

XS
SM
MD
LG