Доступність посилання

ТОП новини

Коронавірус: результати тестів госпіталізованих у Чернівцях будуть відомі сьогодні


У Чернівцях в обласну клінічну лікарню госпіталізували із пневмонією двох людей, які повернулися з Італії та могли контактувати з хворими на коронавірус
У Чернівцях в обласну клінічну лікарню госпіталізували із пневмонією двох людей, які повернулися з Італії та могли контактувати з хворими на коронавірус

До кінця дня 27 лютого очікується інформація про результати дослідження зразків біоматеріалів двох пацієнтів, госпіталізованих раніше цього тижня в Чернівцях, повідомив Радіо Свобода виконувач обов’язків директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін.

«По Чернівцях – вони вже тестуються. До того, як ми їх (отримані від Всесвітньої організації охорони здоров’я тест-системи – ред.) розподілимо, у нас працює ще старий алгоритм, тобто вони направляють ці зразки (біоматеріалів) до нас, і в нас уже вони тестуються. Ми очікуємо, що сьогодні до кінця дня вже буде інформація (про результати дослідження пацієнтів із Чернівців – ред.)», – сказав Кузін.

У Чернівцях в обласну клінічну лікарню госпіталізували із пневмонією двох людей, які повернулися з Італії та могли контактувати з хворими на коронавірус, повідомила 26 лютого заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук. За словами чиновниці, які наводить «Укрінформ», «їхній стан дещо порушений, але не критичний, ближче до середньо важкого стану». Також Поліщук розповіла, що грип у пацієнтів не підтвердився.

Кількість випадків зараження новим коронавірусом станом на 27 лютого сягнула 82 164, майже 33 тисячі одужали. Про це свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса.

Число летальних випадків зросло до 2801.

Все більше нових випадків інфікування реєструють в Європі.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

XS
SM
MD
LG