Доступність посилання

ТОП новини

У Киргизстані запровадили домашній карантин для приїжджих із 16 країн


Раніше на карантин у стаціонар відправляли тих, хто прибув із Китаю, Південної Кореї, Італії, Ірану й Японії. Ці країни, як і раніше в списку

Міністерство охорони здоров’я Киргизстану запровадило 14-денний обов’язковий домашній карантин для громадян, які прибувають із 16 країн, в яких виявлено коронавірусне захворювання COVID-19.

Раніше на карантин у стаціонар відправляли тих, хто прибув із Китаю, Південної Кореї, Італії, Ірану й Японії. Ці країни, як і раніше в списку.

На додаток до них з’явилися ще 16 держав і територій, після прибуття з яких громадяни зобов’язані залишатися на карантині вдома. Це Франція, Німеччина, Іспанія, Сінгапур, США, Кувейт, Бахрейн, Таїланд, Тайвань, Швейцарія, Велика Британія, Австралія, Малайзія, Канада, Ірак, ОАЕ.

У Нью-Йорку Рада з міжнародних відносин скасувала круглий стіл «Ведення бізнесу під впливом коронавірусу» через поширення вірусу.

У США число тих, що заразилися вірусом перевищила тисячу. Померли більше ніж 30 людей, більшість – у Вашингтоні. Білий дім заявив, що президент Дональд Трамп хоче звільнити американців від податків на зарплату до кінця року для пом’якшення наслідків коронавірусу.

В Італії на даний момент зареєстрована найбільший спалах коронавірусу серед європейських країн. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість хворих там перевищила дев’ять тисяч людей, померли більше ніж 400 пацієнтів. Влада країни заборонила всі масові заходи, закрила школи і університети, а також обмежила пересування громадян по країні.

У Молдові з сьогоднішнього дня на карантин закриваються всі школи, дитячі садки і виші. Також набуває чинності заборона на збори в громадських місцях і проведення багатолюдних заходів.

Напередодні на карантин закрилися навчальні заклади в Чехії, Словаччині та Греції.

У Москві через поширення коронавірусу до 10 квітня заборонили проводити масові заходи, якщо в них братимуть участь понад п’ять тисяч людей. Заборона поширюється на «спортивні, видовищні, публічні й інші масові заходи».

У Китаї понад 76% осіб, заражених коронавірусом, вилікувалися і були виписані, в лікарнях залишаються близько 16 тисяч пацієнтів.

За інформацією Національної комісії з охорони здоров’я Китаю, в країні зареєстровано 80 754 підтверджених випадки захворювання: за добу в КНР коронавірус виявили у 19 людей. Число тих, що заразилися в усьому світі, перевищує 114 тисяч.

XS
SM
MD
LG