Доступність посилання

ТОП новини

Луценко заявив, що «піде в політику» після виборів до Верховної Ради


Юрій Луценко: вважаю, що моє завдання разом із колегам правоохоронних органів провести ще не тільки чесні президентські, але і чесні парламентські вибори

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу ICTV заявив, що «піде в політику» після виборів до Верховної Ради.

«Для себе таке рішення я прийняв, вважаю, що моє завдання разом із колегам правоохоронних органів провести ще не тільки чесні президентські, але і чесні парламентські вибори, і після цього я піду у політику – не в списки будь-яких партій, а до людей, з якими буду працювати над своїм баченням розвитку України», – сказав Луценко.

За його словами, його завдання – щоб у «перехідний період у країні далі панував принцип правової держави».

«Вибори до парламенту відбудуться в 20-х числах липня, відповідно, новообраний парламент сформує свої керівні органи, складе коаліцію, обере уряд, і після цього, очевидно, прийме рішення про нового генерального прокурора. Моє завдання, щоб в цей перехідний період у країні далі панував принцип правової держави», – додав генпрокурор.

Луценко очолює Генеральну прокуратуру України від травня 2016 року. Раніше він заявляв, що не бачить причин для своєї відставки, проте готовий до неї.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG