Доступність посилання

ТОП новини

Головний військовий прокурор пропонує перевіряти жителів ОРДЛО на поліграфі


За словами Анатолія Матіоса, це стане можливим завдяки розробленій в Одесі програмі

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос допускає перевірку жителів окупованих територій Донецької й Луганської областей щодо співпраці з бойовиками. Він заявив про це в ефірі телеканалу «112.Україна».

«Зараз верховний головнокомандувач Петро Олексійович дав доручення, і зараз багато хто займається тим, як відсіяти тих людей, які вимушено живуть у режимі окупації,… від тих, хто свідомо організовує фейкові вибори і збирає податки», – заявив Матіос.

За його словами, це стане можливим завдяки розробленій в Одесі програмі.

«Я вам відкрию велику таємницю для всієї держави. В Одесі на базі одного досить потужного інтелектуально-наукового центру розроблено програму за принципом проходження поліграфа на комп’ютері будь-якою свідомою людиною, яка за певним алгоритмом реагує на перелік питань. І реакція на ці запитання у відповідях дає відповідь: щиро людина говорить чи ні», – сказав Матіос.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, іще станом на листопад 2017 року, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG