Доступність посилання

ТОП новини

«Медичні закупівлі» домовляються про першу централізовану купівлю засобів захисту – Степанов


Держпідприємство отримало завдання терміново закупити костюми біозахисту та респіратори, повідомив Степанов
Держпідприємство отримало завдання терміново закупити костюми біозахисту та респіратори, повідомив Степанов

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» отримало завдання почати централізовані закупівлі засобів індивідуального захисту для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, повідомив на ранковому брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, частина закупівель здійснюється державним коштом обласними департаментами охорони здоров’я та самими лікарнями.

«Окрім того, є закупівля бюджетним коштом, яка відбувається на центральному рівні. Була певна проблема на час мого приходу до МОЗ закупівлею через державне підприємство «Медичні закупівлі», зараз вся ця проблематика прибрана, є відповідні кошти в цього підприємства. Керівник підприємства Арсен Жумаділов отримав завдання терміново закупити засоби індивідуального захисту, передусім костюми біозахисту, респіратори, те, чого потребують наші лікарі, лікарі швидкої допомоги», – заявив голова МОЗ.

Читайте також: Жахи закупівель: в Україні втратили тижні в реагуванні на коронавірус​

Він прогнозує, що 13 чи 14 квітня голова «Медичних закупівель» доповість про укладання догвоорів.

«Попередньо він повідомив мені, що є в нього можливість і буде сьогодні укладений договір на закупівлю 90 тисяч костюмів біозахисту, які вже наприкінці цього тижня почнуть постачатися», – додав Степанов.

8 квітня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив про пропозицію Степанова залучити держпідприємство «Медичні закупівлі України» до закупівель обладнання для протидії коронавірусній хворобі.

У березні директор держпідприємства «Медичні закупівлі України» Арсен Жумаділов заявив про тиск з боку попереднього міністра охорони здоров’я Іллі Ємця. 30 березня Верховна Рада відправила Ємця у відставку. Станом на 7 квітня, як повідомляв Жумаділов, деякі з документів, пов’язаних із закупівлями, ще не були підписані.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG