Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ обмежує доступ до адмінбудівель і вимагає проводити засідання відеозв’язком


Доступ до абмінбудівель матимуть народні депутати, члени уряду та інші співробітники органів влади

В рамках карантину міністр охорони здоров’я Ілля Ємець підписав наказ про обмеження допуску в адміністративні будівлі, повідомляє пресслужба МОЗ 17 березня.

«Допуск в адміністративні будівлі тимчасово обмежено, за винятком народних депутатів України, їхніх помічників, членів Уряду, працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівників та заступників керівників центральних та інших органів виконавчої влади, посадових осіб організацій, що належать до сфери управління МОЗ України, та працівників міністерства», – повідомляють у міністерстві.

Читайте також: Штрафи, обмеження, в’язниця. Що ухвалила Рада для боротьби з коронавірусом

Крім того, наказ передбачає, що посадові особи, представники громадськості, члени робочих груп і комісій братимуть участь у засіданнях в режимі відеоконференції.

Як нагадують у МОЗ, напередодні уряд доручив міністерство тимчасово припинити планову госпіталізацію та операції, крім невідкладних та термінових, а також підготувати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих.

Увечері 16 березня Кабінет міністрів запровадив низку обмежень для протидії поширенню коронавірусу SARS-CoV-2. Зокрема міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив про заборону міжміського сполучення та обмеження користування громадським транспортом, зокрема зупинку роботи метро.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG