Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: у Києві перевіряють на коронавірус 3 іноземців, у Червінцях – людину, яка повернулась з Італії


Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що у Києві перевіряють на коронавірус трьох іноземних громадян, а у Червінцях – людину, яка повернулась з Італії.

«Зараз в лабораторії з сьогоднішнього дня було розпочато ще дослідження на чотири підозри, три з них з міста Києва, одна – Чернівецької області. У місті Києві ця підозра зафіксована в іноземців, які перебували на території України та звернулись за медичною допомогою, у Чернівцях - це людина, яка повернулася з Італії», – повідомив Ляшко.

За його словами, напередодні завершилось тестування трьох зразків на коронавірусну інфекцію з Івано-Франківської області, з Кропивницького та міста Києва.

«Всі ці три дослідження показали негативні результати. Це свідчить, що в цих людей немає коронавірусної інфекції», – сказав заступник керівника МОЗ, додавши, що наразі з усіх восьми тестів на коронавірус всі – всі негативні.

Станом на ранок 2 березня в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусної інфекції, сказав Ляшко.

«Ми не приховуємо жодних даних. Ми говоримо тільки правду, ми зацікавлені в тому, щоб була озвучена тільки правда», – запевнив він.

Випадки інфікування коронавірусом COVID-19 виявили у щонайменше 63 країнах.​

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG