Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ повідомило про домовленість зі службою таксі про перевезення медиків на роботу


МОЗ України висловило вдячніть Uber за виявлену соціальну відповідальність та закликало інші транспортні сервіси долучитися до ініціативи

Міністерство охорони здоров’я України повідомило 20 березня, що домовилося із сервісом Uber про безкоштовне перевезення лікарів на час карантину.

«За домовленістю з Міністерством охорони здоров’я України та органами місцевого самоврядування Uber буде безкоштовно доставляти до лікарень медичних працівників, задіяних у запобіганні та ліквідації коронавірусної інфекції в Україні. Ця домовленість включає 10 тисяч поїздок, які медичні працівники можуть здійснити, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць. Ця опція буде доступною в містах, де функціонує сервіс Uber: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя та Вінниця», – уточнюють у МОЗ.

МОЗ України висловило вдячніть Uber за виявлену соціальну відповідальність та закликало інші транспортні сервіси долучитися до ініціативи та допомогти дістатися на роботу тим, хто рятує людські життя.

У Києві, Харкові та інших великих українських містах виник транспортний колапс після рішення влади про припинення роботи метрополітену та обмеження перевезень пасажирів в інших видах громадського транспорту. Серед тих, хто не може вчасно дістатися до роботи, виявилися і медики.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG