Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: Науменко визнаний в.о. ректора університету Богомольця


МОЗ: усі працівники університету, яких зараз «звільняють» через їхню відмову підтримати незаконні дії та накази «в.о. ректора», звільнені незаконно

Міністерство охорони здоров'я України визнало Олександра Науменка виконувачем обов'язків ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, повідомила прес-служба відомства 10 вересня.

У МОЗ зазначили, що відповідний наказ підписаний 7 вересня.

«Усі працівники університету, яких зараз «звільняють» через їхню відмову підтримати незаконні дії та накази Ярослава Цехмістера, який називає себе «в.о. ректора», звільнені незаконно», – заявили в МОЗ.

У відомстві закликали «постраждалих від свавілля незаконного керівництва НМУ» звертатися за юридичною допомогою до представників міністерства.

В університеті заявляють, що за кілька годин до повідомлення від МОЗ Науменка звільнили з посади проректора через «невиконання умов контракту, систематичну відсутність на робочому місці, невиконання посадових обов’язків».

МОЗ звільнило Катерину Амосову з посади ректора НМУ 30 березня. У відомстві заявляли, що міністерська комісія оцінила її роботу в 2017 році як незадовільну.

14 серпня МОЗ призначило виконувачем обов’язків ректора Юрія Кучина. Однак вже 15 серпня він не зміг безперешкодно потрапити на своє місце: вхід до будівлі заблокували невідомі. Згодом суд скасував призначення Кучина. У міністерстві висловили незгоду у зв'язку з цим.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG