Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: в евакуйованих у Нових Санжарах громадян проблем зі здоров’ям немає


Сутички в Нових Санжарах через евакуацію громадян

В евакуйованих з Китаю громадян, які перебувають на обсервації в Нових Санжарах, проблем зі здоров’ям немає, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу.

«Сьогодні в нас триває восьма доба обсервації евакуйованих з Уханя Китайської Народної Республіки громадян України та іноземців. Результати ранкового медичного огляду показали, що проблем зі станом здоров’я немає, температури немає, симптомів, які б свідчили про наявність гострої респіраторної хвороби також немає», – сказав Ляшко.

За його словами, додатково в Нових Санжарах здійснили забір зразків для проведення досліджень у членів команди, які надають допомогу і технічно забезпечують можливість функціонування обсерватора. Зразки передадуть до центральної вірусологічної лабораторії.

20 лютого до України прибув літак з евакуйованими громадянами, які перебували в китайському Ухані, де зафіксований спалах коронавірусу. На борту перебували 45 громадян України та 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі. За даними української влади, усі – здорові. Втім, впродовж 14 днів вони перебуватимуть на обсервації в закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

У селищі спалахнули протести й сутички з правоохоронцями. За даними поліції, дев’ять правоохоронців зазнали травм. Також до медиків звернулася одна цивільна особа. Упродовж дня поліцейські затримали 24 людини.

Попри заворушення, автобуси з евакуйованими з Китаю громадянами змогли заїхати на територію селища.

XS
SM
MD
LG