Доступність посилання

ТОП новини

У Токіо відбувається урочиста церемонія відкриття Олімпійських ігор


Церемонія почалася о 14:00 за київським часом за участі менше ніж тисячі людей на Олімпійському стадіоні, що вміщує 68 тисяч глядачів
Церемонія почалася о 14:00 за київським часом за участі менше ніж тисячі людей на Олімпійському стадіоні, що вміщує 68 тисяч глядачів

У Токіо 23 липня на майже порожньому стадіоні проходить урочиста церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор 2020 року. Олімпіада починається на рік пізніше, ніж планувалося. Її проведення перенесли через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

Церемонія почалася о 14:00 за київським часом за участі менше ніж тисячі людей на Олімпійському стадіоні, що вміщує 68 тисяч глядачів.

Близько 15 світових лідерів відвідують церемонію, яка через пандемію не буде такою масштабною, як урочистості в минулі роки.

Два тижні тому організатори вирішили повністю заборонити глядачам відвідувати заходи після того, як в Токіо оголосили новий надзвичайний стан. Іноземцям більшою мірою також буде закритий доступ.

Делегації країн-учасників скорочені, спортсменів регулярно тестують на коронавірусне захворювання, а деякі з них вже були змушені відмовитися від планів участі в Іграх, оскільки у них виявили вірус.

За опитуваннями, більшість жителів Японії виступає проти проведення Олімпіади в ситуації, що склалася.

Всього в змаганнях візьмуть участь близько 11 тисяч спортсменів, які представляють 204 національних олімпійських комітети.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.
XS
SM
MD
LG