Доступність посилання

ТОП новини

Український студент готується запустити першу в світі лінію з переробки листя на папір


«Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний», – заявив Валентин Фречка

В Україні незабаром може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя за технологією, яку запропонував український школяр, а нині студент Київського національного університету імені Шевченка Валентин Фречка, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

За повідомленням, днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні і готова до роботи в «масштабних умовах».

«Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний», – написав дослідник.

За його словами, зараз необхідно вдосконалити певні деталі, але загалом вже скоро можна буде говорити про першу в світі лінію переробки опалого листя на паперову продукцію.

Раніше Валентин Фречка завдяки своєму проєкту здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG