Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко пропонує Раді закріпити в Конституції інтеграцію до НАТО та ЄС – представниця


Порошенко зареєстрував проект змін до Конституції в парламенті

Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про зміни до Конституції, які передбачають закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвитку держави, заявила народний депутат, представниця президента в парламенті Ірина Луценко.

«Сьогодні президентом України зареєстровані зміни до Конституції України щодо закріплення в ній європейського і євроатлантичного напрямку розвитку України. Внесені зміни будуть до статті 85, 102, 116, якими передбачено відповідальність Верховної Ради, президента України, а також Кабінету міністрів України по закріпленню європейського, євроатлантичного напрямку. Крім того, внесені будуть зміни до преамбули Конституції», – сказала Луценко.

Вона додала, що президент пропонує виключити положення, яке передбачає використання чинних військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів.

«Мається на увазі перебування чорноморського флоту Росії на території Кримського півострова», – зазначила Луценко.

28 лютого президент України Петро Порошенко на своїй прес-конференції «Виклики – 2018» заявив, що розглядає можливість прописати в Конституції прагнення України вступити до ЄС і НАТО. Тоді він казав, що прагнення до членства в Євросоюзі та Північноатлантичному альянсі можна будо б зафіксувати в преамбулі до Конституції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG