Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада пішла на «карантин»: пленарних засідань не буде


Постанова №3218 передбачає, що три наступні тижні, до 3 квітня, депутати працюватимуть у комітетах, комісіях, депутатських фракціях чи групах
Постанова №3218 передбачає, що три наступні тижні, до 3 квітня, депутати працюватимуть у комітетах, комісіях, депутатських фракціях чи групах

Верховна Рада скасувала всі свої пленарні засідання до 3 квітня у зв’язку з карантином через коронавірус в Україні. Такі положення містять постанови №3218 та №3224, ухвалені на позачерговому засіданні парламенту 17 березня.

Постанова №3218 передбачає, що три наступні тижні, до 3 квітня, депутати працюватимуть у комітетах, комісіях, депутатських фракціях чи групах.

У постанові №3224 йдеться, що голова Верховної Ради в разі ухвалення урядом рішення про продовження карантину в Україні може ухвалити рішення про продовження роботи парламенту в режимі роботи в комітетах, комісіях, депутатських фракціях та групах.

Також документ передбачає, що голова за пропозицією Погоджувальної ради депутатських фракцій може скликати пленарні засідання Верховної Ради для вирішення невідкладних питань, пов’язаних із ситуацією в Україні, та необхідністю прийняття у зв’язку з цим відповідних рішень.

Перед карантином Рада ухвалила кілька законів у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, затвердила генпрокурором Ірину Венедіктову та міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

XS
SM
MD
LG