Доступність посилання

ТОП новини

Росія просить скликати засідання Ради безпеки ООН через закон України про мову – Ніколенко


Засідання може відбутися наступного понеділка, припустив речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко

Делегація Росії звернулася до голови Ради безпеки ООН з проханням скликати засідання у зв’язку із ухваленням Верховною Радою України закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомив речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко на сторінці у Facebook.

«Коментувати по суті це абсурдне звернення, яке здивувало не лише Україну, немає сенсу. Функціонування української мови в Україні ніяким чином не загрожує міжнародному миру і безпеці, підтримання яких є завданням Радбезу ООН. Цей закон – наше внутрішнє питання, яке в Кремлі намагаються політизувати. На жаль, ми спостерігаємо за невпинними спробами Росії маргіналізувати ключовий безпековий майданчик світу. Перетворити його на таке собі вечірнє шоу в стилі першого російського каналу пропаганди», – написав Ніколенко.

За його словами, засідання може відбутися наступного понеділка, втім рішення про дату і час проведення має схвалити голова, у травні це – Індонезія, додав Ніколенко.

Верховна Рада України 25 квітня 278 голосами ухвалила закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Перед тим депутати кілька тижнів розглядали понад дві тисячі правок, внесених до закону. Президент України Петро Порошенко 15 травня підписав закон про функціонування української мови як державної. 16 травня, закон був опублікований в офіційній пресі.

Під час акції біля Верховної Ради України, Київ, 25 квітня 2019 року. Цього дня депутати ухвалили закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
Під час акції біля Верховної Ради України, Київ, 25 квітня 2019 року. Цього дня депутати ухвалили закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Зеленський – найкращий приклад необхідності Закону про мову​

Мова і ковбаса. Ведуча телеканалу «1+1» Наталія Мосейчук повторила подвиг шахтаря Донбасу

Аеропорти Бельгії почали використовувати коректну назву Києва

Українська мова завойовує серця і розум відомих спортсменів

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG