Доступність посилання

ТОП новини

Секретар РНБО: Сивохо не уповноважений офіційно представляти позицію відомства


Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо під час сварки, що виникла на презентації «Національної платформи примирення і єдності». Опонентів Сивоха обурило, що ні він, ні його помічники не згадали про безпосередню участь Росії у війні на Донбасі. Київ, 12 березня 2020 року

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов засудив інцидент, під час якого штовхнули його радника Сергія Сивоху. При цьому Данілов заявив, що Сивохо не уповноважений представляти позицію відомства.

«Застосування фізичної сили, образи починаються там, де закінчуються аргументи. Це те, що сьогодні трапилось з Сергієм Сивохою під час проведення його заходу. Подібні дії є неприпустимими. Також вчергове хочу наголосити, що Сивохо є одним з моїх 11 позаштатних радників на громадських засадах, і ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО України з будь яких питань – чи то ситуації на тимчасово окупованих територіях, чи то питань реінтеграції, пенсій, соціальних виплат чи будь-яких інших», – написав Данілов 12 березня у фейсбуці.

Він додав, що кожен із його 11 позаштатних радників має свою власну позицію. «І тому абсолютно робочою є ситуація, коли позиція моїх позаштатних радників або суттєво відрізняється від моєї позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію», – додав секретар РНБО.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, представники «Нацкорпусу» зірвали презентацію «Національної платформи примирення і єдності» Сергія Сивоха, яка відбувалася 12 березня в Києві.

Керівника київського міського осередку організації Сергія Тамарина обурило, чому під час презентації радник секретаря РНБО Сергій Сивохо і його помічники не згадали про безпосередню участь Росії в конфлікті на Донбасі. Чиновника збили з ніг після відповіді Сивоха, що «це багатошаровий конфлікт». Після цього Сивохо залишив презентацію.

Поліція затримала 15 учасників інциденту.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG