Доступність посилання

ТОП новини
10 квітня 2020, Київ 06:03

Росія й Туреччина вперше здійснили спільний патруль у Сирії


Турецькі військові машини їдуть уздовж села Азано в провінції Ідліб у Сирії, 2 березня 2020 року

Росія й Туреччина вперше здійснили спільний патруль у Сирії. Втім, маршрут скоротили через воєнну активність, повідомило Міністерство оборони Росії.

У відомстві розповіли, що Туреччині дадуть додатковий час на «ухвалення заходів, спрямованих на ліквідацію терористичних груп та забезпечення безпеки військ, які беруть участь у спільному патрулювання вздовж траси M4» у провінції Ідліб. Шосе сполучає міста Аль-Хасеке та Алеппо.

Міністерство оборони Туреччини оприлюднило фото російських і турецьких автомобілів, які їдуть вздовж дороги. За словами турецьких військових, обидві сторони «вжили необхідних заходів з метою запобігання провокаціям та шкоді цивільному населенню в регіоні».

5 березня Росія й Туреччина домовилися про режим припинення вогню в сирійській провінції Ідліб, де відбувся спалах бойових дій. Втім, часто з’являються повідомлення про порушення перемир’я.

Конфлікт у Сирії почався в березні 2011 року, коли сирійська влада розігнала антиурядові акції протесту. За час війни загинули понад 370 тисяч людей, мільйони вимушені були покинути свої домівки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG