Доступність посилання

ТОП новини

Росія продовжує дії на розкол американського суспільства – спецслужби США


«Розвідувальна спільнота, як і раніше, стурбована загрозами майбутнім виборам у США» – директор Національної розвідки Ден Коутс
«Розвідувальна спільнота, як і раніше, стурбована загрозами майбутнім виборам у США» – директор Національної розвідки Ден Коутс

Керівники розвідувальних та безпекових установ США заявили в Білому домі 2 серпня, що Росія продовжує зусилля для експлуатації та поглиблення розбіжностей в американському суспільстві. Також спецслужби заявили, що залишаються стурбованими щодо безпеки США під час листопадових виборів до Конгресу.

«Ми продовжуємо бачити з боку Росії кампанію втручання через повідомлення (в соціальних мережах – ред.), щоб спробувати послабити і розділити Сполучені Штати», - заявив директор Національної розвідки США Ден Коутс.

«Наше завдання на сьогодні – просто пояснити американським громадянам, що ми знаємо про цю загрозу, вона реальна, вона триває, і ми робимо все можливе, щоб мати легітимні вибори, яким американський народ може довіряти. Розвідувальна спільнота, як і раніше, стурбована загрозами майбутнім виборам у США, як проміжним (у листопаді 2018 року – ред.), так і президентським виборам 2020 року», – додав Коутс.

Директор Національної розвідки США оприлюднив свою заяву час неоголошеного заздалегідь спільного брифінгу з іншими лідерами сектору безпеки, включно з директором ФБР Крістофером Реєм та радником президента США з питань національної безпеки Джоном Болтоном.

На цю ж тему: Росія продовжує спецоперації проти США – директор ФБР

Президент США Дональд Трамп неодноразово відкидав висновки розвідувального співтовариства про те, що Кремль у 2016 році втручався у президентські вибори на його користь. Росія своє втручання також заперечує.

XS
SM
MD
LG