Доступність посилання

ТОП новини

Партія Савченко вирішила взяти участь у виборах до Верховної Ради


Савченко: ми пропонуємо механізми відкликання депутатів, референдуми, реальне народовладдя та справедливий розподіл ресурсів

Партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» на своєму з'їзді вирішила взяти участь у виборах до Верховної Ради.

«Що пропонує наша політична сила? Ми пропонуємо будувати країну знизу вгору, а не навпаки. Ми пропонуємо механізми відкликання депутатів, референдуми, реальне народовладдя та справедливий розподіл ресурсів. Наша програма передбачає чіткий перелік першочергових заходів для здійснення «квантового стрибка» в економіці», – написала Савченко.

Надія Савченко була обрана народним депутатом у жовтні 2014 року за списками партії «Батьківщина». На той час вона перебувала під арештом у Росії за звинуваченням у причетності до загиблі двох російських журналістів на Донбасі. У травні 2016 року Савченко повернулася до України, її обміняли на засуджених в Україні російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

У грудні 2016 року «Батьківщина» виключила Савченко зі своєї фракції після її зустрічі з ватажками підтримуваних Росією угруповань «ДНР» та «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Наразі Савченко перебуває під слідством у справі про підготовку терактів у Києві. У березні 2018 року її заарештували, але 16 квітня 2019 року вона вийшла на волю. Депутат звинувачення відкидає.

Дострокові парламентські вибори призначені на 21 липня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG