Доступність посилання

ТОП новини

У Хорошковського кажуть, що в Україну повернулася його дружина, а не він сам


Раніше «Схеми» повідомили, що Валерій Хорошковський прилетів в Україну 21 травня

В Україну прилетіла дружина екс-голови СБУ та екс-віце-прем'єр-міністра часів президентства Януковича Валерія Хорошковського, а не він сам.

Про це його прес-служба заявила «112.ua», коментуючи інформацію про його повернення.

Раніше «Схеми» повідомили, що Валерій Хорошковський прилетів в Україну 21 травня – цю інформацію журналісти отримали від трьох незалежних один від одного джерел.

Валерій Хорошковський – український політик, бізнесмен, колишній власник телеканалу «Інтер». Обіймав посади міністра економіки в уряді Віктора Януковича, голови Державної митної служби за президентства Віктора Ющенка, голови Служби безпеки за президентсва Віктора Януковича, міністра фінансів і першого віце-прем'єр-міністра в уряді Миколи Азарова. Входив у так звану політичну групу Фірташа-Льовочкіна.

Валерій Хорошковський залишив Україну наприкінці 2012 року. За даними ЗМІ, проживав у Монако. Його виїзду за кордон передував конфлікт із екс-прем'єр-міністром Миколою Азаровим. У грудні 2012 року Хорошковський, перебуваючи на посаді першого віце-прем’єра, написав заяву про звільнення. Він обґрунтував своє рішення «незгодою щодо повторного призначення Миколи Азарова на посаду прем’єра».

У 2014 році Валерій Хорошковський намагався повернутися в політику. Балотувався другим номером за списком «Сильної України» Сергія Тігіпка до Верховної Ради. Група народних депутатів намагалася зняти його з реєстрації через відсутність у країні протягом двох років. Суд відмовив, однак Хорошковський депутатом не став, бо «Сильна Україна» не набрала необхідну кількість голосів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG