Доступність посилання

ТОП новини

Шмигаль: потрібно підготувати норми для виходу з карантину


Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Уряд розробити норми для виходу з карантину, введеного для боротьби з пандемією коронавірусу. Про це заявив прем’єр-міністр України Деним Шмигаль під час селекторної наради з мерами міст та очільниками ОДА.

«Постановою Уряду визначено, що карантин діє до 24 квітня. Скоріш за все він буде продовжений до початку травня. І лише тоді ми зможемо скасувати частину обмежень. Водночас, ми розуміємо, що хвороба швидко не відступить. Тому маємо підготувати нові соціальні стандарти життя після жорстких карантинних заходів: розробити нові транспортні норми, норми соціальної дистанції, перебування у закритих приміщеннях та закладах. На це у нас є небагато часу. І дуже важливо працювати разом», – заявив Шмигаль.

Він додав, що спільними зусиллями центральної та місцевої влади «вдалося максимально знизити навантаження на медичну систему і врятувати десятки тисяч життів».

12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і щоб не допустити її поширення. Він мав тривати до 3 квітня, однак згодом уряд продовжив його ще на три тижні – до 24 квітня.

Із 6 квітня в Україні Кабінет міністрів запровадив жорсткіші правила карантину: у громадських місцях не можна перебувати без маски чи респіратора на обличчі, ходити групами більше ніж по двоє та відвідувати парки, сквери або ж прибережні зони.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG