Доступність посилання

ТОП новини

У ЗСУ вважають зниклим безвісти 71 військовослужбовця – Міноборони


З вересня 2014 року в рамках гуманітарного проекту «Евакуація 200» пошукові групи вивезли з району бойових дій 1736 тіл

У Міністерстві оборони України повідомили, що на сьогодні у Збройних силах України вважається зниклим безвісти 71 військовослужбовець.

«Водночас, за результатами проведених ДНК-експертиз, присутні збіги генотипів невпізнаних тіл (фрагментів) з членами 28 родин зниклих безвісти військовослужбовців», – повідомили у Міноборони.

Згідно з повідомленням, з вересня 2014 року в рамках гуманітарного проекту «Евакуація 200» пошукові групи вивезли з району бойових дій 1736 тіл та фрагментів тіл загиблих, з них – 475 з тимчасово непідконтрольної території Донецької та Луганської областей, 865 тіл загиблих транспортували до місць остаточного поховання для передачі родичам загиблих, вшанування та поховання.

У Міноборони нагадали, що після завершення боїв за Савур-Могилу та Іловайськ у серпні 2014 року на базі 8-ї медичної роти ЗСУ були сформовані перші пошуково-евакуаційні групи з числа військових медиків та військовослужбовців. Завдяки роботі таких груп, в період з 30 серпня до 2 вересня 2014 року знайдені та евакуйовані на підконтрольну уряду України територію близько 250 тіл та фрагментів тіл загиблих військовослужбовців.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За даними ООН, станом на кінець грудня 2018 року, за час конфлікту загинули близько 13 тисяч людей із усіх його боків, майже 30 тисяч – поранені.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG