Доступність посилання

ТОП новини

У Конгресі США пропонують виділити Україні 250 мільйонів доларів для безпекової допомоги


50 мільйонів доларів із цієї суми пропонується спрямувати виключно для надання летальної зброї оборонного характеру

Підкомітет з питань оборони комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону «Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік». Проект передбачає виділення 250 мільйонів доларів для безпекової допомоги Україні, повідомляє посольство України у США.

50 мільйонів доларів із цієї суми пропонується спрямувати виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

Документ передбачає, що кошти мають спрямувати також на підготовку військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України.

Надалі документ має затвердити в повному складі Комітет з питань асигнувань, підтримати Палата представників і Сенат, після того його передадуть на підпис президенту США.

Сума 250 мільйонів доларів для безпекової допомоги Україні на 2020 рік фігурувала і в бюджетному запиті, який Пентагон підготував для Конгресу в березні 2019 року.

У Конгресі США можуть вноситися зміни і доповнення до запитів оборонного відомства. Реальні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа.

У вересні 2018 року, за кілька днів до початку в США 2019-го фінансового року, американський президент Дональд Трамп підписав раніше ухвалений Конгресом «Закон про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік», яким виділяється 250 мільйонів доларів для підтримки України. У цю суму були закладені й кошти на оборонні летальні види озброєнь.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG