Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2019, Київ 01:31

Стан Гандзюк погіршився – активісти


Активісти про стан Гандзюк: досвіду лікування опіків такого масштабу немає не тільки в нашій країні, але і в будь-яких інших державах

Стан в.о. керуючого справами Херсонської міської ради Катерини Гандзюк погіршився, повідомили активісти спільноти «Хто замовив Катю Гандзюк?» у Facebook.

«У нас тривожні новини. У Катерини погіршився стан... Специфіка хімічних опіків такої площини і глибини ураження змушує лікарів винахідливо, а часом і експериментально, підходити до лікування. Досвіду лікування опіків такого масштабу немає не тільки в нашій країні, але і в будь-яких інших державах, тому доводиться вдаватися до новітніх препаратів, які не встигли пройти сертифікацію в нашій країні, а тому придбати їх можна тільки за кордоном», – заявили активісти.

Інформацію про погіршення стану здоров’я «Громадському» підтвердила адвокат Євгенія Закревська.

Згодом у спільноті розповіли, що ліки для чиновниці знайшли.

Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою 31 липня. За даними медиків, у неї опіки 40% шкіри й сильне пошкодження очей. Її літаком доставили на лікування до Києва і надали охорону.

Наразі під вартою перебувають четверо підозрюваних, ще одного відправили під домашній арешт. Крім того, суд арештовував першого затриманого в цій справі Миколу Новікова, однак 22 серпня в ГПУ повідомили, що провадження проти нього закрили «за відсутністю в його діях складу злочину». Правоохоронці заявили, що він не причетний до нападу.

Правову кваліфікацію справи правоохоронці змінювали кілька разів: від «хуліганства» через «умисні тяжкі тілесні ушкодження» до «замаху на вбивство». 3 серпня генеральний прокурор Юрій Луценко після спілкування з Гандзюк заявив, що розслідування справи передадуть Службі безпеки України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG