Доступність посилання

ТОП новини

Співпраця й допомога НАТО сприяє євроатлантичній інтеграції України – Столтенберґ


Столтенберг: Ми багато працюємо з Україною

Зусилля, які робить НАТО щодо України, сприяє її інтеграції до євроатлантичного простору. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ напередодні зустрічі міністрів оборони країн Північноатлантичного союзу в Брюсселі 13-14 лютого.

«Ми багато працюємо з Україною і я закликаю держави-союзниці посилювати цю співпрацю, бо частково ми здійснюємо це в рамках НАТО, а частково – на двосторонньому рівні. Це робиться для того, щоб допомогти Україні йти в бік євроатлантичної інтеграції та для модернізації її Збройних сил та задля реформ, включно із боротьбою із корупцією», – заявив генсек Альянсу, коментуючи внесення змін до Конституції та обрання Україною стратегічної мети приєднання до НАТО і ЄС.

Столтенберґ нагадує, що Україна є для НАТО «особливо цінним партнером», якому політично-військовий блок надає дуже різноманітну підтримку.

«Ми маємо для неї різні трастові фонди й програми, ми допомагаємо модернізувати українські оборонні й безпекові установи. Ми допомагаємо тренінгами, розбодовою потужностей, зокрема в сфері військово-морських сил», – пояснив керівник НАТО.

7 лютого Верховна Рада ухвалила законопроект про закріплення в Конституції стратегічного курсу України на членство в Європейському союзі й НАТО. Президент України Петро Порошенко заявив, що закон, який вносить в Конституцію правки стосовно євроатлантичного курсу країни, він підпише наступного тижня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG