Доступність посилання

ТОП новини

КМІС: 43% українців очікують зниження тарифів на «комуналку» в перші 100 днів роботи Зеленського


36,6% опитаних очікують, що Зеленський подасть у парламент законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів та президента

42,8% українців очікують зниження тарифів на комунальні послуги в перші 100 днів президентства Володимира Зеленського, свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Згідно з дослідженням, 36,6% опитаних очікують, що Зеленський подасть у парламент законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів та президента. 33% хоче початку прямих переговорів із «Донецьком, Луганськом і Москвою» про мирне врегулювання і припинення бойових дій на сході України. 31,4% хоче прискорення розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів.

Опитування проводили з 25 червня до 7 липня. У ньому взяли участь 2004 респонденти. Похибка не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників, близьких до 25%.

Згідно з квітневим дослідженням КМІС, 39,1% українців вважали, що президент України у свої перші 100 днів на посаді має знизити тарифи на комунальні послуги. На початок переговорів із Росією очікували 23,3% українців.

Згідно з Конституцією України, президент, серед іншого, забезпечує державну незалежність, національну безпеку, представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України.

Тарифна політика належить до компетенції Кабінету міністрів України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG