Доступність посилання

ТОП новини

В Україні стартує спортивне тестування ветеранів для участі у міжнародних змаганнях Invictus Games-2020


Українська збірна на «Іграх нескорених-2018» в австралійському Сіднеї, архівне фото

13 липня в Україні розпочинаються спортивні тестування ветеранів бойових дій, які хочуть представляти Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games («Ігри нескорених») у 2020 році (9–16 травня, Гаага, Нідерланди).

Як повідомила Радіо Свобода заступник міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк, цього року відбір та підготовка збірної України проходить за новими критеріями, які визначили організатори «Ігор нескорених».

«Основними критеріями відбору учасників до національної збірної є потреба у психологічній та фізичній реабілітації ветерана бойових дій, їхня мотивація та підтримка цінностей ігор. Спортивний результат – лише маленький плюс при проведенні відбору», – зазначила Гаврилюк.

Вона також повідомила, що замість національних змагань відбудуться національні ігри, кожен учасник яких отримає «Медаль нескореного». «Ми відмовляємось від змагань, від нагородження золотими, срібними, бронзовими медалями», – наголосила Гаврилюк.

Хто саме увійде до складу національної збірної, будуть вирішувати члени відбіркової комісії, до складу якої входять реабілітологи, психологи, представники ветеранських організацій України.

Цього року тестування кандидатів проходять у Львові (13 липня), Одесі (20 липня) і Києві (27 липня). Національні змагання відбудуться у Києві 8 вересня, повідомила Гаврилюк. На тестування зареєструвались понад двісті осіб – ветерани і бійці Збройних сил, Національної гвардії України, а також добровольці.

Відбір та підготовку Національної збірної України до Invictus Games-2020 здійснюють Міністерство у справах ветеранів, благодійний фонд «Повернись живим» і Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG