Доступність посилання

ТОП новини

Українка, яка вилікувалася від коронавірусу, залишається в готелі в Японії


Круїзний лайнер Diamond Princess в акваторії порту Йокогама, Японія
Круїзний лайнер Diamond Princess в акваторії порту Йокогама, Японія

Українка, яка хворіла на коронавірус COVID-19 і була виписана з лікарні, наразі перебуває в готелі в Японії, повідомила Радіо Свобода речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко.

«Уже найближчим часом ми знатимемо більше про це, можливо, через кілька годин з’явиться оновлена інформація. Поки що ми виходимо з того, що вона перебуватиме в готелі», – сказала речниця.

Вона підтвердила, що громадянку України було виписано з лікарні 27 лютого.

«Посольство України в Японії надає нашій співвітчизниці необхідне сприяння, інші троє громадян України продовжують перебувати в медичних закладах, їхній стан поліпшується, дата виписки невідома», – сказала Катерина Зеленко.

4 лютого на круїзному лайнері Diamond Princess біля берегів Японії оголосили двотижневий карантин через виявлені випадки коронавірусу. За даними МЗС України, на борту лайнера перебували 25 українців. Вони є членами екіпажу. Загалом там було понад 3,5 тисячі людей.

19 лютого пасажирам Diamond Princes дозволили залишити корабель, якщо в них не виявили коронавірусу чи його симптомів. Наразі більшість людей на борту продовжують перевіряти лікарі. Там виявили понад 600 випадків коронавірусу.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

XS
SM
MD
LG